Kā mans ceļš var būt noderīgs Tev ?

Mana interese par veselīgu dzīvesveidu aizsākās tālajos 20. gs. 70.-80. gados. 

Jau tad vācu un ēdu nātres, pienenes un gārsu. Iedvesmojos no kardioķirurga Nikolaja Amosova un Vladimira Levi grāmatām, par tiem laikiem citādu (bet šobrīd vispārpieņemtu) pieeju dzīvei, veselībai un veselīgam dzīvesveidam.

Šobrīd man 60+ un jāatzīst, ka sevis uzturēšana formā kļūst aizvien grūtāka un tai ir jāsāk pievērst aizvien vairāk uzmanības. Šeit man neaizstājams palīgs ir vielmaiņas veselības programma MetaPWR 

Vai arī Tu sevī to jūti?

Kas ir mani spēka punkti?

Pēc izglītības esmu ārste, kas izmainīja visu un kļuva par diplomāti, lai vēlreiz mainītu visu, kļūstot par apzinātībā balstītu ēšanas paradumu kouču.

Esmu Latvijā pirmā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labizjūtes (wellness) koučs.

Mani spēka punkti ir zinātkārs prāts un nenogurdināma vēlme apgūt arvien jaunas zināšanas, ar kurām ar prieku dalos. 

Mana lielākā vēlēšanās ir ar manām vispusīgajām zināšanām un pieredzi palīdzēt Tev, dāmai 40+, izrauties no diētu valgiem un emocionālās pārēšanās, un no jauna iemīlēt sevi, savu ķermeni un ēdienu.

Izveidot veselīgas ēšanas paradumus, kas sakņojas Tavā iedzimtajā gudrībā un autoritātē, nevis aizliegumos.

STRĀDĀ AR INESI

Gadi, kurus esmu nodzīvojusi multikulturālā vidē (no 1993. g. līdz 1999. g. Krievijā un no 2002. g. līdz 2014. g. Itālijā), ir dāvājuši man iespēju attīstīt sevī toleranci, spēju saskatīt savas un citu ciešanas un atkal un atkal pārliecināties, ka vienīgais, kas šajā dzīvē nemainās, ir mainīgums.

No pārmaiņām nevar izvairīties un, lai tās veiksmīgi pārvarētu, mums ir jāattīsta apzinātība, jāstiprina un jāpilnveido personīgā stresa noturība, kognitīvais un emocionāls elastīgums un laipna un līdzjūtīga attieksme. 

Šie ir arī veselīgas ēšanas paradumu priekšnosacījumi, ko palīdzēšu Tev attīstīt.  

Inese Millere faktos

Izglītība:
 • Ārsta kvalifikācija (iegūts Latvijā).
 • Maģistra grāds sociālajās zinātnēs (13 gadi nostrādāti LR Ārlietu dienestā).
 • Holistiskā stresa menedžmenta konsultantes diploms (iegūts Anglijā)
 • Korporatīvā koučinga diplomi Starptautiskās kouču federācijas/ICF akreditētās programmās (iegūti Itālijā).
 • Apzinātas ēšanas lizcenzēta trenere un koučs (iegūts ASV).  
 • Veselības un labbūtības koučs; Health and Wellness coach, "Wellcoaches"  school of -Coaching (iegūts ASV).
 • Pozitīvais neiroplastiskums, profesionāls kurss; Positive Neuroplasticity Professional Course with Dr. Rick Hanson (iegūts ASV).
 • Wake Up Schools apzinātības trenera 1. līmeņa sertifikāts; Wake Up Schools Level 1, Mindfulness for Educators (iegūts Itālijā).
 • Pielietojamās apzinātības kursa sertfikāts; Engaged Mindfulness course, European Institute of Applied Buddhism (iegūts Francijā).
 • Mindfulness-Based Behavior Change Facilitator Training apmācībā.
 • Reiki 1. līmeņa sertifikāts.

Kā es un mana pieredze var noderēt Tev?

Mēs piedzimstam ar perfektu, iedzimtu „navigācijas sistēmu”  par kāpēc, ko, kā un cik daudz ēst. Dzīves laikā tā nemanāmi „iziet” no ierindas

Lai pārtrauktu neapzinātu, stresa un emocionālo ēšanu, izrautos no diētu gūsta un izveidotu līdzsvarotas, veselīgas un priekpilnas attiecības ar ēdienu ir jāizmanto holistiska pieeja - jāstrādā gan ar prātu, gan ķermeni.  

Es, Dr. Inese Millere, ārste pēc pamatizglītības, pirmā apzinātās ēšanas metodes trenere Latvijā, esmu apkopojusi savas zināšanas un pieredzi par apzinātībā balstītu paradumu maiņu, neirobioloģiju, meditācijām, stresa pārvaldību un sievietes veselību un izveidojusi "KĀ NEAPĒST STRESU" - zinātniski pamatotu visaptverošu, holistisku pieeju veselīgas ēšanas paradumu veidošanai sievietēm pusmūžā.

Šī pieeja palīdzēs Tev izveidot harmoniskas, priekpilnas, brīvas attiecības ar ēdienu un sevi, atrisināt emocionālo ēšanu, izrauties no diētu gūsta un pievienot vairāk viegluma, veiksmes un prieka savai veselībai, savai darba un personīgajai dzīvei. 

Dosimies ceļā kopā!

Dalība organizācijās

  • The Center for Mindful Eating (www.tcme.org)

  Valodu prasme

  • Latviešu: dzimtā.
  • Angļu: labas zinašanas (TOEIC sertifikāts, 970 (no 990)).
  • Krievu: pārvalda.
  • Itāļu: labas zināšanas.
  • Vācu: iesācēja.

  Apzināta ēšana

  Apzināta ēšana ir neiedomājami aizraujoša un transformējoša.

  Es, ikdienā „dzīvojot, elpojot un praktizējot” šo pieeju, lasot daudzos pētījumus, atkal un atkal no jauna saprotu, cik svētīta un priviliģēta esmu par šo iespēju palīdzēt citām sievietēm to apgūt.

  Tomēr lielākais prieks man, protams, ir par manām klientēm. Ir liels gods būt viņām blakus un piedzīvot to, kā viņas sadziedē savas attiecības ar ēdienu, sevi, savu ķermeni; kā viņas atgūst ēdiena prieku un brīvību.

  Apzināta ēšana ir ceļojums pretīm ēdiena brīvībai, kurā mēs dodamies kopā.

             Apzinātības meditācija

  Apzinātības retrītā, Thich Nhat Hanh centrā Plum Village, Francija

  Apzinātība ir mans šodienas ceļš - mana intelektuālā un garīgā prakse, dzīvošanas kods. Esmu palikusi uzticīga pirmajai meditācijai, ko apguvu - apzinātības meditācijai.

  Kopš 2009. gada ik dienu es meditēju.

  Apzinātības meditācija (mindfulness meditation), kā to skaidro Thich Nhat Hanh (Tiķs Ņats Haņs), ir prakse, kas izmanto elpu kā instrumentu, lai savienotu prātu ar ķermeni.

  Prāta un ķermeņa vienotība palīdz mums apzināties to, kas notiek mūsu prātā, ķermenī (sajūtas, uztvere, mentālās formācijas un apziņa) un ap mums.

  Būšana apzinātām var palīdzēt mums dzīvē rīkoties prasmīgi, sev un citiem labvēlīgi.

  Apzinātība palīdz mums “nākt mājās pie sevis”, izprast sevi un dziedināt mūsu ciešanas un transformēt neveselīgos ēšanas ieradumus.

  Apzinātības prakses ir svarīga un integratīva daļa manis izveidotajā pieejā "KĀ NEAPĒST STRESU".   

                                                                 STRĀDĀSIM KOPĀ    

  Visa izlasāmā informācija domāta vienīgi informatīviem un izglītojošiem mērķiem un nav domāta kā ārstniecības personāla vai ārsta padomu aizstājējs.

  © 2012-2024, Inese Millere.Visas tiesības aizsargātas.