Dosimies ceļā kopā!

Mēs piedzimstam ar perfektu, iedzimtu „navigācijas sistēmu” - kāpēc, ko, kā un cik daudz ēst. Dzīves laikā tā nemanāmi „iziet” no ierindas

Lai pārtrauktu neapzinātu, stresa un emocionālo ēšanu, izrautos no diētu gūsta un izveidotu līdzsvarotas, veselīgas un priekpilnas attiecības ar ēdienu ir jāizmanto holistiska pieeja - jāstrādā ar visiem ēšanas paradumu maiņas izaicinājumiem vienlaicīgi.

Kā sākās mans ceļš?

Mana interese par veselīgu dzīvesveidu aizsākās tālajos 20. gs. 70.-80. gados. Vācu un ēdu nātres, pienenes un gārsu. Iedvesmojos no kardioķirurga Nikolaja Amosova un Vladimira Levi grāmatām, par tiem laikiem citādu (bet šobrīd vispārpieņemtu) pieeju dzīvei, veselībai un veselīgam dzīvesveidam. 

Šobrīd savos 59 gados man jāatzīst, ka sevis uzturēšana formā kļūst aizvien grūtāka un tai ir jāsāk pievērst aizvien vairāk uzmanības.

Kas ir mani spēka punkti?

Esmu ārste, kas izmainīja visu un kļuva par diplomāti, lai vēlreiz mainītu visu, kļūstot par apzinātas ēšanas un stresa vadības konsultanti un kouču.

Esmu Latvijā pirmā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labizjūtes (wellness) koučs. 

Mani spēka punkti ir zinātkārs prāts un nenogurdināma vēlme apgūt arvien jaunas zināšanas, ar kurām ar prieku dalos, lai ikvienam palīdzētu ceļā uz labāku pašsajūtu.

Gadi, kuri nodzīvoti multikulturālā vidē (no 1993. g. līdz 1999. g. Krievijā un no 2002. g. līdz 2014. g. Itālijā), ir dāvājuši man iespēju attīstīt sevī toleranci, spēju saskatīt savas un citu ciešanas un atkal un atkal pārliecināties, ka vienīgais, kas šajā dzīvē nemainās, ir mainīgums

Ka no pārmaiņām nevar izvairīties un, lai tās veiksmīgi pārvarētu, ir jāattīsta apzinātība, jāstiprina un jāpilnveido personīgā stresa noturība un kognitīvais un emocionāls elastīgums.

Inese Millere faktos

Izglītība:
 • Ārsta kvalifikācija (iegūts Latvijā)
 • Maģistra grāds sociālajās zinātnēs (13 gadi nostrādāti LR Ārlietu dienestā)
 • Holistiskā stresa menedžmenta konsultantes diploms (iegūts Anglijā)
 • Korporatīvā koučinga diplomi Starptautiskās kouču federācijas/ICF akreditētās programmās (iegūti Itālijā)
 • Apzinātas ēšanas lizcenzēta trenere un koučs (iegūts ASV)  
 • Veselības un labbūtības koučs; Health and Wellness coach, "Wellcoaches"  school of -Coaching (iegūts ASV)
 • Pozitīvais neiroplastiskums, profesionāls kurss; Positive Neuroplasticity Professional Course with Dr. Rick Hanson (iegūts ASV)
 • Wake Up Schools apzinātības trenera 1. līmeņa sertifikāts; Wake Up Schools Level 1, Mindfulness for Educators (iegūts Itālijā)
 • Pielietojamās apzinātības kursa sertfikāts; Engaged Mindfulness course, European Institute of Applied Buddhism (iegūts Francijā)
 • Mindfulness-Based Behavior Change Facilitator Training apmācībā no 2020. gada

     

Dalība organizācijās

  • The Center for Mindful Eating (www.tcme.org)

  Valodu prasme

  • Latviešu: dzimtā 
  • Angļu: pārvalda (TOEIC sertifikāts, 970 (no 990))
  • Krievu: pārvalda
  • Itāļu: labas zināšanas
  • Spāņu: iesācēja

  Apzinātības meditācija

  Kopš 2009. gada ik dienu es meditēju. 

  Apzinātība ir mans šodienas ceļš - mana intelektuālā un garīgā prakse, dzīvošanas kods. Esmu palikusi uzticīga pirmajai meditācijai, ko apguvu - apzinātības meditācijai.

  Apzinātības meditācija (mindfulness meditation), kā to skaidro Thich Nhat Hanh (Tiķs Ņats Haņs), ir prakse, kas izmanto elpu kā instrumentu, lai savienotu prātu ar ķermeni. 

  Prāta un ķermeņa vienotība palīdz mums apzināties to, kas notiek mūsu prātā, ķermenī (sajūtas, uztvere, mentālās formācijas un apziņa) un ap mums. Būšana apzinātam var palīdzēt mums dzīvē rīkoties prasmīgi. Apzinātība palīdz mums “nākt mājās pie sevis”, izprast sevi un dziedināt mūsu ciešanas un transformēt neveselīgos ieradumus.

  Es mācu apzinātības prakses, manā apzinātībā balstītajā veselīgas ēšanas paradumu kursā. Ar prieku palīdzēšu arī Tev izveidot priekpilnas, harmoniskas attiecības ar ēdienu.      

                                    UZZINI PAR KURSU    

  Apzinātības retrītā, Thich Nhat Hanh centrā Plum Village, Francija

  Kā es un mana pieredze var noderēt Tev?

  Es, Inese Millere, esmu apkopojusi savas zināšanas un pieredzi par medicīnu, apzinātībā balstītu paradumu maiņu, neirobioloģiju, meditācijām un stresa pārvaldību un izveidojusi "Kā NEapēst stresu" - zinātniski pamatotu visaptveroša holistiska pieeju veselīgas ēšanas paradumu veidošanai.

  Tā palīdzēs Tev izveidot harmoniskas, priekpilnas, brīvas attiecības ar ēdienu un sevi, izrauties no diētu gūsta un pievienot vairāk viegluma, veiksmes un prieka savai veselībai, savai darba un personīgajai dzīvei. 

  Visa izlasāmā informācija domāta vienīgi informatīviem un izglītojošiem mērķiem un nav domāta kā ārstniecības personāla vai ārsta padomu aizstājējs.

  © 2012-2021, Inese Millere.Visas tiesības aizsargātas.