ATPAZĪSTI?

Tev ir sajūta, ka Tava vielmaiņa ir kļuvusi mazāk aktīva? Varbūt pastiprināti kārojās našķus? Ir mazāk enerģijas? Trauslāks miegs?  Grūtības koncentrēties?

Varbūt Tevi nomāc menopauzes tauku vēderiņš un no tā ir grūti, pat neiespējami, atbrīvoties?

                              Tavai VIELMAIŅAS VESELĪBAI ir nepieciešams RESTARTS.      

Jaunākie pētījumi Hārvardā un citās augstākā līmeņa pētniecības iestādēs liecina, ka vielmaiņas veselība un bioloģiskais vecums ir nedalāmi.

Jo vairāk mums ir gadu, jo vairak reižu ieturēta diēta, jo lielāks atbalsts nepieciešams mūsu vielmaiņas veselībai.

Vai zināji, ka novecošana sākas jau 25 gadu vecumā?

Jo spēcīgāk un veselīgāk funkcionē mūsu vielmaiņa, jo jaunākas jutīsimies iekšēji un izskatīsimies ārēji.   

Papildus apzinātas ēšanas rīkiem, priecājos par brīnišķīgu iespēju piedāvāt Tev MetaPWR™ sistēmu - pasaulē vienīgo šāda veida premium klases uztura bagātinātāju programmu, kas sinerģiski nodrošina atbalstu veselīgai vielmaiņai, samazina neizsalkuma kāres pēc ēdiena/cukura, uztur normālu glikēmisko un insulīna reakciju vienmērīgi visas dienas garumā, aktivizē ilgmūžības gēnus un un dabiski veicina šūnu integritāti. 

Kopā ar veselīgu un apzinātu dzīvesveidu, MetaPWR produkti var palīdzēt justies lieliski, izskatīties jaunākām un baudīt veselīgu ilgmūžību.

Šo ir revolucionāro un preklīniskajos zinātniskajos pētījumos pamatoto, vienkāršo 3 soļu programmu ilgstošu zinātnisku pūliņu rezultātā ir radījusi kompānija doTerra.

Klīniskie pētījumi turpinās, tomēr preklīnisko pētījumu rezultāti, mana personīgā un citu lietotāju pieredze jau šobrīd ir vērā ņemama.

MANA PIEREDZE:

Sāku to lietot pēc manas Ķīnas medicīnas ārstes (dzīvo Šveicē) ieteikuma par to, kā rūpēties par sevi pusmūžā (ak, šī menopauze...)

Un neesmu vīlusies. Kopš pati lietoju šo uztura bagātinātāju sistēmu:

MetaPWR™ sistēma

Sastāv no pieciem produktiem, kuri darbojas sinerģiski: katrs produkts sniedz unikālus veselības ieguvumus un vienlaikus pastiprinās arī pārējo iedarbība. Sastāvs, uzspiežot uz produkta nosaukuma.


                                                                   IEGUVUMI:      

metapwrdoterra, inesemillere, apzinātaēšana, emocionālāēšana, vielmaiņasveselībasievietēm


Kad Tu iegādājies programmu, izmantojot šajā mājas lapā atrodamās saites, kurās jau ir iekļauts mans personīgais konsultanta ID 15778699 (INESE MILLERE), Tu saņem četrus lielus BONUSUS:

  • Tu saņem 25 % atlaidi,
  • Tu saņem manu personīgo koučinga pavadību bez papildus maksas.
  • Tu saņem dāvanā  online kursu "Rīta rutīna 7 dienās". 
  • Tu kļūsti par daļu no jaudīgu sieviešu komandas, kuras apzināti veido savu holistiski pārpilnīgo dzīvi.

Esmu ārste pēc izglītības un Latvijā pirmā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificēta veselības un labsajūtas koučs ar 18 gadu profesionālo pieredzi. Iegādājoties sistēmu, izmantojot manu konsultanta ID, Tev ne tikai ir iespēja saņemt manu personīgo koučinga atbalstu veselīgu ēšanas paradumu izveidošanai, bet arī personīgās izaugsmes atbalstu, ja izvēlēsies turpināt darboties manā komandā.
 metapwrdoterra, inesemillere, apzinātaēšana, emocionālāēšana, vielmaiņasveselībasievietēm

Visa izlasāmā informācija domāta vienīgi informatīviem un izglītojošiem mērķiem un nav domāta kā ārstniecības personāla vai ārsta padomu aizstājējs.

© 2012-2024, Inese Millere.Visas tiesības aizsargātas.