Darbinieki ir jūsu kapitāls!

Stresa ēšana ļoti bieži veidojas no spriedzes darba vietā, turklāt emocionālā ēšana var traucēt sasniegt labākus rezultātus un bremzēt cilvēka potenciālu, tādēļ rūpes par darbiniekiem ir divtik svarīgas.

Ko es piedāvāju?

Uzņēmumiem un dažādām organizācijām piedāvāju apzinātībā balstītas veselības veicināšanas un labbūtības meistarklases

Parūpējies par saviem darbiniekiem, lai viņi parūpētos par Taviem klientiem!

Kāda ir mana pieredze?

Līdz šim es esmu sadarbojusies ar uzņēmumiem Latvijā, Itālijā, Francijā un Kazahijā. Daži no uzņēmumiem, kuros esmu vadījusi meistarklases ir - Bioversity International, CGIAR Consortium, Novartis, Sanofi, Viatris, RIMI Baltic, Swedbank, Schneider Electric, Statoil, Latvijas Banka, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs, Rīgas Stradiņa universitāte, Agip u.c.

Esmu eksperte treneru komandā KIC augstākā līmeņa vadītāju programmā Biznesa Meistarklase.

Piesaki meistarklasi latviešu vai angļu valodā, rakstot uz info@inesemilleremd.com 

Kāds ir meistarklašu saturs?

Apmeklējot manas meistarklases uzņēmumiem, Tu uzzināsi vairāk par emocionālo ēšanu un tās ietekmi uz mūsu veselību, iemācīsies izdarīt pareizas uztura izvēles un iegūsi ilgtermiņa zināšanas savas labbūtības veicināšanai, kas atmaksāsies arī nākotnē.

neirobioloģijas zinātnē balstīta izpratne par ēšanas paradumiem

apzināta ēšana, apskatot gan teoriju, gan praktiskus piemērus

praktiskas veselīgas ēšanas un dzīvesveida paradumu veidošanas metodes

Vadu vieslekcijas un piedalos podkāstos!

Labprāt piedalos dažādās vieslekcijās, podkāstos un intervijās, lai pastāstītu par apzinātas ēšanas lomu cilvēka veselības veicināšanai. Manas zināšanas un pieredze noderēs visiem, kuri vēlas ieguldīt savā labbūtībā un pozitīvas sekas sajust arī pēc gadiem.

Līdz šim esmu viesojusies sarunu festivālā LAMPA,  podkastā Cilvēkjauda, raidījumā “Tuvāk sev ar Annu Rozīti”, Montas Viļumsones (Ommmsome) podkāstā, "Māmiņu klubs" vecāku skolā, RīgaTV24 raidījumā "Ēdiens kā zāles”, žurnāla UNA sarunu telpā, zināšanu telpas “ZIKURĀTS” pasākumā cilvēka fiziskās un garīgās veselības veicināšanai u.c.

Vēlies, lai arī Tavā pasākuma vai podkāsta klausītāji uzzina vairāk par tādām tēmām kā apzināta ēšana, kā ēst iecienītos ēdienus bez vainas izjūtas, kā atbrīvoties no liekajiem kilogramiem bez striktām diētām u. tml.?  

Lūdzu, sazinies ar mani! Raksti man uz info@inesemilleremd.com

Visa izlasāmā informācija domāta vienīgi informatīviem un izglītojošiem mērķiem un nav domāta kā ārstniecības personāla vai ārsta padomu aizstājējs.

© 2012-2024, Inese Millere.Visas tiesības aizsargātas.